97-200, Tomaszów Mazowiecki, Spalska 112
+44 726 00 55
kontakt@zalbart.pl

Kariera

Usługi: Obróbka metalu, Cięcie Laserem, Gięcie, CNC, Spawanie, Malowanie

POMOC LAKIERNIKA

Opis stanowiska:

–  Przygotowywanie elementów do malowania,

– Pomaganie lakiernikowi,

– Dbanie o wysoką jakość procesu, zgodnie ze standardami Firmy.

Wymagania:

– sumienność i rzetelność,

– Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy,

– Umiejętność pracy w zespole,

– Chęć do pracy i polepszania swoich umiejętności.

Oferujemy:

–  Stabilne zatrudnienie

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

– Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

– Miłą atmosferę pracy.

– Możliwość dołączenie do grupowego ubezpieczenia pracowniczego.

CZEKAMY NA CIEBIE!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny w godz. 8-16

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883, ze zm.)”.