97-200, Tomaszów Mazowiecki, Spalska 112
+44 726 00 55
kontakt@zalbart.pl

Kariera

Usługi: Obróbka metalu, Cięcie Laserem, Gięcie, CNC, Spawanie, Malowanie

LAKIERNIK

Opis stanowiska:
– Przygotowywanie elementów do malowania
– Lakierowanie elementów proszkowo
– Dbanie o wysoką jakość procesu, zgodnie ze standardami Firmy

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie (możliwość przyuczenia do samodzielnej pracy jako lakiernik )
– sumienność i rzetelność
– Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy
– Umiejętność pracy w zespole
– Chęć do pracy i polepszania swoich umiejętności

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
– Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
– Miłą atmosferę pracy.
– Możliwość dołączenie do grupowego ubezpieczenia pracowniczego.
CZEKAMY NA CIEBIE!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny w godz. 8-16

OPERATOR MASZYN CNC

– Obsługa lasera CNC/ Obsługa prasy CNC

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie (możliwość przyuczenia do samodzielnej pracy)

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na kontakt@zalbart.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr 663 396 024 w godz. 8-16.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY -KIEROWCA

Poszukujesz ciekawej, rozwijającej pracy jako:
Pracownik produkcyjny -kierowca
w przedsiębiorstwie produkującym elementy metalowe?

Posiadasz:

– doświadczenie lub chęć pracy na ww stanowisku,
– prawo jazdy kat. B,
– uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków jezdniowych,
– umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy.

Czekamy na Ciebie !

Zakres obowiązków:

– pomoc w pakowaniu elementów metalowych,

– proste prace szlifierskie,

– obsługa i prowadzenie wózka widłowego i samochodów służbowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. Nr 133, poz. 883, ze zm.)”.