Produkty

UCHWYTY DRUTU KOLCZASTEGO

Uchwyty zaprojektowane i produkowane przez firmę ZALBART stanowią kompletny system umożliwiający montaż drutu kolczastego na większości typowych słupków ogrodzeniowych. Oferujemy uchwyty do słupków betonowych jak i stalowych z kształtowników otwartych lub zamkniętych o przekroju okrągłym i prostokątnym. Nasze produkty wykonane są z blachy stalowej S235 o grubości 3mm. Wszystkie elementy wycinamy laserowo i zaginamy na prasie krawędziowej CNC. Spawanie wszystkich elementów wykonujemy zgodnie z normą PN-EN ISO 3834-2. Zapewnia to pełną powtarzalność produktów i ich wysoką jakość.


W celu uzyskania katalogu "Uchwyty drutu kolczastego" zapraszamy do kontaktu z firmą: biuro@zalbart.pl

ODBOJE I BARIERKI

Jesteśmy producentem odboi i barierek dla magazynów i systemów transportowych. Elementy odboi wykonujemy zgodnie z dostarczoną dokumentacją. Po wyprodukowaniu istnieje możliwość ich montażu we wskazanym miejscu według specyfikacji zamawiającego. 


KONSTRUKCJE STALOWE

Jesteśmy w stanie wykonać różnego typu konstrukcje stalowe zgodnie z wymaganiem zamawiającego. Przy wykonaniu wykorzystujemy dostarczoną dokumentację lub tworzymy własną na potrzeby projektu. 


KONTENERY SPECJALISTYCZNE

Doświadczenie w tej dziedzinie zebraliśmy dzięki współpracy z przemysłem motoryzacyjnym - dostarczane przez nas komponenty musiały być dobrze zabezpieczone na czas transportu. Potrzebne opakowania zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy we własnym zakresie. Dzięki temu zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje, żeby zaoferować Państwu nasze usługi w tym zakresie. Nasze kontenery są bezpieczne, trwałe i estetyczne przy zachowaniu korzystnej ceny. GDZIE ZNAJDUJĄ SIĘ NASZE PRODUKTY