Twój rozwój

PROTOTYPOWANIE

Prototypowanie to proces pozwalający obniżyć koszt wdrożenia nowego produktu poprzez przetestowanie jego funkcjonalności bez angażowania dużych środków finansowych. Prototyp pozwala na wczesne wykrycie ewentualnych błędów projektowych, nieporozumień między zleceniodawcą a wykonawcą czy doprecyzowanie wymagań na podstawie doświadczeń z modelem. Dzięki naszym szerokim doświadczeniom możemy Państwu zaproponować usługę stworzenia prototypu zarówno na podstawie dokumentacji technicznej jak i ogólnej koncepcji zleceniodawcy. 

PROJEKTOWANIE

Ta część naszej działalności jest ściśle związana z wytwarzaniem prototypów. Oferujemy usługi projektowe przy wsparciu powszechnie stosowanych środowisk CAD 2D i 3D. Wśród konkurencji wyróżnia nas kreatywne podejście do stawianych nam problemów, co jest istotne z punktu ostatecznych rozwiązań.


PARTIE PRÓBNE

Nasza oferta w tej dziedzinie jest rozszerzeniem usługi prototypowania. Mamy możliwość wykonywania przedprodukcyjnych serii próbnych różnych elementów, zarówno z metalu jak i tworzyw sztucznych. Dzięki temu nasz klient otrzymuje szansę na dopracowanie swoich pomysłów we wszystkich aspektach jakich oczekuje od finalnego wyrobu.


DORADZTWO TECHNICZNE

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w obróbce metalu i innych materiałów, oferujemy pomoc w opracowaniu rozwiązań technicznych i technologicznych na potrzeby realizacji pomysłów naszych klientów. Nasza szeroka wiedza może być dobrym wsparciem dla Państwa aspiracji.